هات نیوز هات نیوز .

هات نیوز

بیوگرافی امین فردین

بیوگرافی امین فردین

به راحتی باید گفت بهترین خبرنگار پشت پرده در فضای مجازی امین فردین است . او آمار و اطلاعاتی از همه دارد که وقتی بیان می کند هیچکس باورش نمی شود . او اقازاده است ولی نه مثل بقیه آقازاده ها . او مشغول کارهایش است و در آلمان اقامت دارد . وی از 14 سالگی خبرنگاری را در صدا و سیما ایران شروع کرده است و در اینکار تجربه زیادی دارد .

بیوگرافی امین فردین

امین فردین متولد 29 شهریور 1370 در اهواز ، خبرنگار است . فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه آزاد کرمانشاه می باشد که از باشگاه خبرنگاران شروع کرد و حالا ساکن کشور آلمان می باشد .

در سال 1386 وقتی 16 ساله بود ، دوره های خبرنگاری را در باشگاه خبرنگاران جوان گذراند تا اینکه سال 88 بعنوان تدوینگر کار خود را با صدا و سیمای خوزستان شروع کرد . او از 14 سالگی در صدا سیما بوده است . اما کارهای مهمی انجام نمیدهد وفقط در آن فضا حضور داشته است اما مشغول خبرنگاری نبوده است .

امین همچنین از سال 1386 کنار پدرش حسینعلی فردین در آموزشگاه هواپیمایی مدل، بعنوان مسئول سمعی و بصری کار می کرد. او سپس سال 89 وقتی 19 ساله بود بعد از پذیرش در دانشگاه آزاد کرمانشاه به این شهر نقل مکان کرد و آنجا نیز همکاری خود را با شبکه تلویزیونی این شهر ادامه داد.

فردین همچنین از سال 1386 کنار پدرش حسینعلی فردین در آموزشگاه هواپیمایی مدل، بعنوان مسئول سمعی و بصری کار می کرد که این کار علاقه او نبود و به دلایل شخصی مجبور به انجام این کار شده بود. او سپس سال 89 وقتی 19 ساله بود بعد از پذیرش در دانشگاه آزاد کرمانشاه به این شهر نقل مکان کرد و آنجا نیز همکاری خود را با شبکه تلویزیونی این شهر ادامه داد. او آنقدر به خبرنگاری علاقه داشت که هنوز دانشگاه شروع نشده دنبال کار اصلی خود رفت و پس از قطعی شدن همکاری بسیار خوشحال شده بود.

فردین در سال 89 موفق شد دو کتاب بنام های تدوین فیلم با برنامه ادیوس و سیستم عامل لینوکس را توسط انتشارات کلید به چاپ برساند. او سپس از سوی حوزه نظارت و ارزیابی تهران برای تدوین و تهیه گزارشی بنام زخم کارون در آبان 1389 بعنوان برترین تدوینگر و خبرنگار با نمره برتر شناخته شد. او کارنامه درخشانی دارد و نباید فقط لایو های شبانه او و پرسیدن چهار سوال را دید، باید زحمت های او در این سال ها را هم‌ دید.
مهاجرت از ایران به آلمان

امین فردین مدتی به ساخت مستند های مختلف پرداخت تا اینکه در سال 1396 برای ادامه زندگی راهی کشور آلمان شد و اعلام کرد که از این به بعد یک خبرنگار پشت پرده است . او اولین کسب بود که عکس های دونفره محمد علی نجفی شهردار سابق تهران و همسر دوم وی میترا استاد را پخش کرد .

نبرد سلبریتی ها در کانال پشت پرده

در حال حاضر کانال پشت پرده صحنه نبر سلبریتی ها است . وقتی برخی از آنها با هم مشکل پیدا می کنند اقدام به ارسال اطلاعات محرمانه از زندگی خصوصی یکدیگر به این کانال می کنند . هنرمندان زیادی در داخل کشور از افشای اطلاعات محرمانه در مورد زندگی خصوصی شان در این کانال اظهار تاسف کرده اند .

منبع درآمد امی فردین از کجاست ؟

با اینکه هنوز شفاف از پشت پرده حامیان مالیش حرف نزده اما یکی از راه های در آمدی او تشویق مردم به حضور در کانال یوتیوپی است . او برای هر بازدید از تبلیغات میان ویدیویی در یوتیوپ کسب در آمد دارد . علاوه بر اینکه اخباری از همکاری او با مافیای سایت های شرط بندی هم به گوش می رسد .

نقش در خودکشی بازیگر زن ؟!

بعد از خودکشی زهره فکور صبور ، حمید فراهانی مدعی شد مرحومه قبل از فوت به چند نفر از آشنایان گفته بود از شایعاتی که یک اخاذ مجازی پناهنده در آلمان درباره او ساخته و منتشر کرده است ، ناراحت و عصبانی می باشد .


برچسب: ،
امتیاز دهید:
رتبه از پنج: 0
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ تیر ۱۴۰۱ساعت: ۰۲:۲۱:۱۶ توسط:بابک جوادی موضوع: نظرات (0)